strona główna | mapa strony | kontakt
Aktualności POKARM dla pszczó...
Dodano: 2021-05-12
(czytaj więcej)
DOTACJE !!!...
Dodano: 2018-03-02
(czytaj więcej)
WARROZA, naturaln...
Dodano: 2012-09-06
(czytaj więcej)
Jesteś 3194014
osobą na tej stronie
English Deutsch

APIPOL, LANGSTROTHA - Ule APIPOL oraz LANGSTROTHA


Powrót do kategorii 'ULE DREWNIANE i ELEMENTY ULI'Numer katalogowy: APIPOL, LANGSTROTHA

Nazwa: Ule APIPOL oraz LANGSTROTHA

Opis:

UL APIPOL KORPUSOWY KLEPKOWY - ocieplany

Standardowy skład ula: kompletna dennica drewniana lub wentylacyjna (do wyboru), pięć półnadstawek oraz daszek kryty blachą. Wykonany jest z drewna lipowego i/lub sosnowego. Elementy ula 12-sto ramkowego, ocieplone są z czterech stron wełną mineralną o gr. 3cm. Z zewnątrz ula ocieplanego znajdują się tzw. klepki drewniane. Skład ula można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.
Wykonywany na zamówienie.
ULE WYKONANE SĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI.

UL APIPOL KORPUSOWY NIEOCIEPLANY

Standardowy skład ula: kompletna dennica drewniana lub wentylacyjna (do wyboru), pięć korpusów oraz daszek kryty blachą. Elementy ula korpusowego wykonane są z drewna lipowego i/lub sosnowego 12-sto ramkowe z desek o gr. 2cm, klejonych klejem ekologicznym oraz skręcanych wkrętami.
Skład ula można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.
Wykonywany na zamówienie.
ULE WYKONANE SĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI.UL LANGSTROTH KORPUSOWY - ocieplany

Standardowy skład ula: kompletna dennica drewniana lub wentylacyjna (do wyboru), trzy korpusy gniazdowe oraz daszek kryty blachą. Wykonany jest z drewna lipowego i/lub sosnowego. Elementy ula ocieplone są z czterech stron wełną mineralną o gr. 3cm. Z zewnątrz ula znajdują się tzw. klepki drewniane, od których wzięła się nazwa „Ul klepkowy”. Skład ula można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.
Wykonywany na zamówienie.
ULE WYKONANE SĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI.UL WESELNO-ODKŁADOWY na 1 rodzinę

Mały ulik 5 ramkowy, posiada jeden wylotek i przeznaczony jest na 1 rodzinę pszczół. Wykonany z drewna i sklejki wodoodpornej, dzięki czemu ul jest lekki.

UL WESELNO-ODKŁADOWY na 2 rodziny

Mały ulik 8-mio ramkowy, posiada dwa wylotki i przeznaczony jest na dwie rodziny pszczół. Wewnątrz ula znajduje się przegroda, którą można w razie potrzeby wyjąć. Wykonany z drewna i sklejki wodoodpornej, dzięki czemu ul jest lekki.

UL WESELNO-ODKŁADOWY na 3 rodziny z podkarmiaczką

Ul drewniany 9-cio ramkowy, posiada trzy wylotki z różnych stron i przeznaczony jest na trzy rodziny pszczele. Wykonany jest z drewna. Daszek jest kryty blachą. Wewnątrz ula znajdują się dwie, ruchome przegrody (wyjmując je połączymy "rodzinki") oraz podkarmiaczka. Elementy te w razie potrzeby można wyjąć i wyczyścić.ULE OZDOBNE DOMKI (duże i małe)

UL OZDOBNY DOMEK DUŻY - jest to ul typu leżakowego 16-sto ramkowy z półnadstawką. Wykonany z drewna lipowego lub sosnowego. Daszek dekoracyjny ula wykonany jest z blachy. W sprzedaży dostępny z kompletem ramek oraz ze stojakiem.

UL OZDOBNY DOMEK MAŁY - jest to ul odkładowy 6-cio ramkowy . Wykonany z drewna lipowego lub sosnowego. Daszek dekoracyjny ula wykonany jest z blachy. W sprzedaży dostępny z kompletem ramek oraz ze stojakiem.UL OZDOBNY DEMONSTRACYJNY

Ul drewniany, ozdobny, przeznaczony do demonstracji pracy pszczół w ulu. Produkowany na każdy rodzaj ramki. Otwierany i zaszklony z obu stron. Idealny aby "przykuć" uwagę do naszego stoiska ze sprzedażą miodu.
Wykonywany na zamówienie

UL OZDOBNY INHALACYJNY

Ul drewniany, ozdobny, przeznaczony do demonstracji pracy pszczół w ulu. Produkowany na każdy rodzaj ramki. Otwierany i zaszklony z obu stron. Idealny aby "przykuć" uwagę do naszego stoiska ze sprzedażą miodu.
Wykonywany na zamówienie
www.sulkowski.com.pl