strona główna | mapa strony | kontakt
Aktualności DOTACJE !!!...
Dodano: 2018-03-02
(czytaj więcej)
NOWOŚĆ - Ramka se...
Dodano: 2012-09-06
(czytaj więcej)
POKARM dla pszczó...
Dodano: 2010-01-26
(czytaj więcej)
Jesteś 1930792
osobą na tej stronie
English Deutsch

1000 - Ule WIELKOPOLSKIE


Powrót do kategorii 'ULE DREWNIANE i ELEMENTY ULI'Numer katalogowy: 1000

Nazwa: Ule WIELKOPOLSKIE

Opis:

UL WIELKOPOLSKI KORPUSOWY KLEPKOWY -ocieplany

Standardowy skład ula: kompletna dennica drewniana lub wentylacyjna (do wyboru), dwa korpusy gniazdowe, korpus półnadstawkowy oraz daszek kryty blachą + komplet ramek i beleczek odstępnikowych.
Elementy ula korpusowego wykonane są z drewna lipowego i/lub sosnowego; 10-cio lub 12-sto ramkowe. Ocieplone z czterech stron wełną mineralną o gr. 3cm. Z zewnątrz ula znajdują się tzw. klepki drewniane, od których wzięła się nazwa „Ul klepkowy”. Skład ula można zmodyfikować do indywidualnych potrzeb klienta.
ULE WYKONANE SĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI.UL WIELKOPOLSKI KORPUSOWY NIEOCIEPLANY

Standardowy skład ula: kompletna dennica wentylacyjna, dwa korpusy gniazdowe, półnadstawka, powałka oraz daszek blaszany + komplet ramek. Elementy ula korpusowego wykonane są z drewna lipowego i/lub sosnowego 10-cio ramkowe z desek o gr. 2cm, klejonych klejem ekologicznym oraz skręcanych wkrętami.
Skład ula można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.UL WIELKOPOLSKI LEŻAKOWY

Cena ula wielkopolskiego leżakowego 16-sto lub 18-sto ramkowy zawiera:
- półnadstawkę,
- komplet ramek do gniazda i półnadstwki oraz komplet beleczek odstępnikowych do półnadstawki.

Ul wlkp. leżak produkowany jest z drewna lipowego lub sosnowego. Posiada dwa wylotki oraz daszek kryty blachą. Dno i dwa boki ocieplone są wełną mineralną.
Na zamówienie wykonujemy dodatkowe ocieplenie pozostałych boków, drzwiczki do czyszczenia w bocznych ścianach, różne ilości wylotków, gniazdo ula na zwiększoną ilość ramek np. 20 lub 22, nadstawkę ula na indywidualny wymiar, dodatkowe rączki, odejmowaną dennicę itp.
ULE WYKONANE SĄ ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI.UL WESELNO-ODKŁADOWY na 1 rodzinę

Mały ulik 4 ramkowy, posiada jeden wylotek i przeznaczony jest na 1 rodzinę pszczół. Wykonany z drewna i sklejki wodoodpornej, dzięki czemu ul jest lekki.

UL DO TRANSPORTU ODKŁADÓW Z WENTYLACJĄ

Mały ulik 4 ramkowy, z jednej strony posiada siatkę wentylacyjną. Wykonany z płyty pilśniowej. Przeznaczony do transportów odkładów (pakietów).

UL WESELNO-ODKŁADOWY na 2 rodziny

Mały ulik 6-cio ramkowy, posiada dwa wylotki i przeznaczony jest na dwie rodziny pszczół. Wewnątrz ula znajduje się przegroda, którą można w razie potrzeby wyjąć. Wykonany z drewna i sklejki wodoodpornej, dzięki czemu ul jest lekki.

UL WESELNO-ODKŁADOWY na 3 rodziny z podkarmiaczką

Ul drewniany 9-cio ramkowy, posiada trzy wylotki z różnych stron i przeznaczony jest na trzy rodziny pszczele. Wykonany jest z drewna. Daszek jest kryty blachą. Wewnątrz ula znajdują się dwie przegrody (wyjmując je połączymy "rodzinki") oraz podkarmiaczka. Elementy te w razie potrzeby można wyjąć i wyczyścić.ULE OZDOBNE DOMKI (duże i małe)

UL OZDOBNY DOMEK DUŻY - jest to ul typu leżakowego 16-sto ramkowy z półnadstawką. Wykonany z drewna lipowego lub sosnowego. Daszek dekoracyjny ula wykonany jest z blachy. W sprzedaży dostępny z kompletem ramek oraz ze stojakiem.

UL OZDOBNY DOMEK MAŁY - jest to ul odkładowy 6-cio ramkowy . Wykonany z drewna lipowego lub sosnowego. Daszek dekoracyjny ula wykonany jest z blachy. W sprzedaży dostępny z kompletem ramek oraz ze stojakiem.UL OZDOBNY DEMONSTRACYJNY

Ul drewniany, ozdobny, przeznaczony do demonstracji pracy pszczół w ulu. Produkowany na każdy rodzaj ramki. Otwierany i zaszklony z obu stron. Idealny aby "przykuć" uwagę do naszego stoiska ze sprzedażą miodu.


UL OZDOBNY INHALACYJNY

Ul drewniany, ozdobny, przeznaczony do demonstracji pracy pszczół w ulu. Produkowany na każdy rodzaj ramki. Otwierany i zaszklony z obu stron. Idealny aby "przykuć" uwagę do naszego stoiska ze sprzedażą miodu.
Wykonywany na zamówienie

www.sulkowski.com.pl